Üye Girişi

Yoga Uzmanı olarak:
 
Güvenirliğinizi artırın:
Yogaist’e kayıt yaptırmak bir yoga uzmanı olarak  güvenirliğinizi artırır.  Kayıt yaptırmanız bilginizin, eğitiminizin ve deneyiminizin kalıcı anlamda tanınmasını sağlar. Stüdyo sahipleri sizin belirli standartları sağladığınızdan emin olur ve katılımcılar yoga etiğine sahip deneyimli bir uzmandan seans aldıklarının  farkında olarak kendilerini güvende hissederler.
Kayıt olarak kişisel bilgilerinizi, yoga geçmişinizi, mail adresiniz ve/veya telefon numaranızı paylaşabilirsiniz. 

Tanınırlığınızı artırın:
Yogaist’de bilgilerinizi güncelleyerek  tanınırlığınızı artırabilirsiniz. Uyguladığınız yoga stili, bulunduğunuz yer, uzmanlık alanlarınız ve  aldığınız eğitimlere  göre bulunabilirliğinizi kolaylaştırabilirsiniz. 

Yoga Stüdyosu olarak:

Güvenirliğinizi artırın:
Yogaist’e kayıt yaptırmak bir yoga stüdyosu olarak  güvenirliğinizi artırır.  Kayıt yaptırmanız ;
Stüdyonuzun profesyonellğinin, verilen hizmetin kalitesinin, uzmanlarınızın deneyimlerinin kalıcı anlamda tanınmasını sağlar. Yoga uzmanları ve yoga katılımcıları sizin belirli standartları sağladığınızdan emin olur ve katılımcılar yoga etiğine sahip bir stüdyoda deneyimli bir uzmandan ders aldıklarının  farkında olarak kendilerini güvende hissederler.
Kayıt olarak kurumsal bilgilerinizi, yogaya bakış açınızı, mail adresiniz ve/veya telefon numaranızı paylaşabilirsiniz.

Tanınırlığınızı artırın:
Yogaist’de bilgilerinizi güncelleyerek  tanınırlığınızı artırabilirsiniz. Uygulanan yoga stilleri, bulunduğunuz yer, uzmanlık alanlarınız ve  uygulamalara  göre bulunabilirliğinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Yıllık Seminerlere katılın:
Yoga uzmanlarını ve yoga Stüdyolarını bir çatı altında toplayan yıllık seminerlerimize  indirimli olarak katılabilirsiniz. Sponsor olarak hem yoga bilgisinin hemde önerdiği yaşam biçiminin daha geniş kitlelere tanıtılması, yayılması için karma yoga yapabilirsiniz. Bu toplanmaların amacı Yoga bilgisini ve uygulamasını artırarak bilginin yoga katılımcılarına, yoga meraklılarına, yogaistlere ulaşmasına yardımcı olmaktır. Yoga uzmanları ve yoga stüdyoları  olarak ömür boyu sürecek bir eğitim olan Yoga bilimini barış içinde ve huzur dolu bir ortamda birlikte deneyimleme şansını yakalayın. Yıl içindeki etkinlik detaylarına, etkinlikler sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Diğer yoga eğitmenleri ve yoga stüdyolarıyla iletişim içinde olun:
Çevrimiçi topluluğumuz kayıtlı uzmanların ve stüdyoların birlikte öğrenmek,  paylaşmak ve büyümek için kullandıkları bir portaldır. Farklı uzmanlarla iletişiminizi güçlendirerek yoga standartlarına katkıda bulunacağınız ortamlara olanak verir. Online kayıtta kullandığınız kullanıcı adı ve parolayla topluluğa üye olabilirsiniz.