Begüm Ayangil


Begüm AYANGİL, 1988 İstanbul Doğumlu. Maltepe ve Gazi Üniversite’sindeki öğrenimini Çocuk Gelişimi ve Eğitimi üzerine tamamladıktan sonra Enka Okullarında anaokulu sınıf öğretmeni olarak çalışmaya  başladıPsikoloji ve eğitim üzerine çalışmalarınadevam ederken 2006 da bedeni rahatlatma, aklı sakinleştirme ve stresi azaltmak için yogaya gönül vermiş, evde yoga çalışmalarına başlamıştır. Çevresindekilere yogayı öğretmek ve fayda sağlamak için Dünyanın Tek Yoga Üniversitesi olan Swami Vivekananda Yoga Üniversitesinden sertifikasını almaya hak kazanmıştır. Aynı zamanda bir çok oyun gruplarında, çocuk atölyelerinde, çocuklarla ÇOCUK YOGASI ve OYUNLARI çalışmaları yapmaktadır.

AYANGİL, Şehir hayatının stresini bedeninden ve aklından uzaklaştırmayı, çevresindekilere daha sağlıklı bireyler yetiştirmek ve özellikle bedenini daha dinç tutmayı hedefleyen bireylere Hatha Yoga, Çocuk Yogası, Göz Yogası(Tratak), Döngüsel meditasyon, Şifa Meditasyonu, Pranayama (Nefes Çalışmaları),Hamile Yogası  derslerini GRUP ve BİREYSEL olarak vermektedir.


SERTİFİKALARI

Yoga Alliance  Swami Vivekananda Yoga Üniversitesi – 35 saatlik ‘Hamile Yogası Eğitmenlik Sertifikası’ İstanbul Yoga Merkezi (2012  2013).
Yoga Alliance  Swami Vivekananda Yoga Üniversitesi 250 saatlik ‘Yoga Eğitmenlik Sertifikası’, İstanbul Yoga Merkezi (2012  2013).
Yoga Alliance  Swami Vivekananda Yoga Üniversitesi “Göz Yogası (Tratak), Şifa Meditasyonu, Nefes ÇalışmalarıPranik Enerji Tekniği (PET) (2012-2013).
Hindistan Yoga Kampı Swami Vivekananda Yoga Üniversitesi.
           Mert Güler Klasik Yoga & Farkındalık Geliştirme                Merkezleri – ‘Çocuklar için Yoga Sertifika Programı’ (15.09.2012).


Eğitim Aldığı Kurum :

Eğitmenleri :

Yogik Soy Ağacı :

Soy Taşıyıcı Eğitmeni :

Çalışma Günleri:
Pazartesi | Salı | Çarşamba | Perşembe | Cuma | Cumartesi | Pazar
Adres:


Bostancı
İstanbul

Türkiye

İletişim:

E-posta: begumayangil@hotmail.comKategori: Egitmen